Keramika Casafina

KERAMIKA CASAFINA

Keramika Casafina je americká značka zaměřená na ručně glazované nádobí vyráběné v Portugalsku. Design výrobků je inspirován převážně italským stolováním.
Donna Cacciatore Smith vyrůstala v USA, ale kořeny její rodiny sahají až do slunné Itálie.S láskou vzpomíná na své dětství provoněné kořením z tradičních italských jídel, která vařila její babička. Vůně pečeného chleba a restované zeleniny provázela okamžiky, kdy se celá rodina sešla u jednoho stolu. Zřejmě z těchto vzpomínek se zrodila Donnina velká láska ke gastronomii, která ovlivnila i její budoucí život.
V dospělosti, když začala se svým mužem podnikat, se její pozornost zcela přirozeně zaměřila na stolování. Společně založili značku Casafina a na svých cestách po Evropě sbírali inspiraci a hledali vhodného dodavatele pro zakázkovou výrobu kuchyňského nádobí.Nakonec se rozhodli pro osvědčeného portugalského výrobce a tak postupně vznikla unikátní kolekce kameninových výrobků, které jsou ovlivněny italským designem a vášní pro jídlo..

 https://www.mahozadecor.cz/casafina/

 

Fattoria-24

 

Casafina má několik kolekcí a jako první bych Vám ráda představila kolekci Fattoria, která je jednoduchá, nadčasová a snadno se nakombinuje s jakýmkoliv nádobím, které už doma máte.
Výrobky jsou opravdu nádherné, hodně kvalitní a bytelné, mají jakoby tečkovanou glazuru a vyrábí se ve třech barvách. Základem je barva bílá, ve které se dělá nejširší sortiment výrobků, dála pak zelená a šedá barva.

Fattoria-17Fattoria-19

Fattoria-6Fattoria-20

V této kolekci najdete nádherné velké mísy, mísy s hubičkou, keramický lis na citrusy, keramický cedník zapékací mísy atd..

 ZCF-FA537-WHIZCF-FA545-GRN

ZCF-FA547-GRYZCF-FA564-WHI

Všechny výrobky z této kolekce si můžete zakoupit u nás na e-shopu, pokud nejsou skladem, obratem můžeme objednat a nejpozději do týdne odeslat.

https://www.mahozadecor.cz/kolekce-fattoria/

 Pokud budete potřebovat pomoct s výběrem,(nebo čímkoliv jiným), neváhejte se na nás obrátit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení